Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Apartmány KELAVA III, Brač, Supetar

Popis

Dom sa nachádza v Supetaru na ostrove Brač a je obklopený zeleňou. Hostia môžu voľne využívať gril, ktorý je umiestnený vo vnútrobloku. Brač sa nachádza pozdĺž dalmátskeho pobrežia a predlžuje sa zo Splitu do Makarskej. Brač je jedným z najpopulárnejších a najživljih ostrovov v tejto oblasti. Skutočnosť, že nie je ďaleko od pobrežia, je to tak populárne. Supetar sa nachádza na severnom ostrove Brač a ponúka návštevníkom iný obsah, na rozdiel od neprospavanih noci, ktoré sú bežné v iných oblastiach chorvátskeho pobrežia. Hotelové komplexy a pohodlné kaviarní sľubujú pohodlie a dobré služby, oblastiach, ako sú parky poskytujú príjemné chvíle a vyzdvihnúť krásu prírody, a tých, ktorí nechcú byť celý deň na pláži môžete navštíviť mauzóleum, ktorý sa datuje od rímskych čias . Apartmán 3: Tento byt sa nachádza v 1. poschodí a môže ubytovať až 3 osoby. To má jednu spálňu, obývacia izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a kuchyňou. Byt je plne klimatizovaný.

Recenzie

Zostal si tu?

slađana

Friday, August 7, 2015
imam samo riječi hvale i za apartman i za njene vlasnike koji su jedni predivni ljudi...apartman je maximalno uređeni,nema šta nema a iznad svega uredan...jedno predivno ljetovanje koje čemo zasigurno brzo ponoviti...

Юлия

Monday, August 5, 2013
Хотела бы сказать спасибо за прекрасный отдых в Супетаре. Славица очень приветливая и отзывчивая хозяйка, которая готова идти на встречу своим гостям и сделать их отдых беспроблемным. В апартаментах все-все новое, и мебель и посуда и стиральная машина на 6кг. Ближайший супермаркет совсем близка, до пляжа не более 200 метров. Всем рекоменду.
Od 40 - 65 Noc(í)
Minimálny pobyt je 1 Noc(í)
Slavica Kelava
+385 21 63 17 40, +385 91 558 44 09
Od 40 - 65 Noc(í)
Kontakt