Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Garsónka DAVOR TOMAŠ 1, Brela

Popis

Chceli by ste stráviť príjemnú dovolenku, užite si more - Brela návšteva, perla na pobreží Jadranského mora v Chorvátsku, a atraktívnu turistickú destináciu. Brela sa nachádza v centre Dalmácie v oblasti Makarskej riviéry, na úpätí horského svahu. Green olivovníkmi a borovicami, krásne a dlhé piesočnaté pláže a krištáľovo čisté more Brela klasifikovaný po mnoho rokov jedným z popredných turistických letovísk v Chorvátsku. Apartments Davor Tomáš Davor Tomáš Villa sa nachádza v okrajovej časti Brela - Stomarica. Villa sa nachádza 130 metrov od mora. Na pláž sa dostanete do časti a po schodoch. Vďaka svojej vyvýšené polohe a orientáciu na juh, apartmány majú výhľad na more a ostrovy Brač a Hvar. Ponúkame prenájom apartmánov a ubytovanie v izbách s možnosťou využitia raňajky na požiadanie. Apartmány sú umiestnené na prízemí, prvom a druhom poschodí s balkónmi alebo terasami a izby v prvom a druhom poschodí. Apartmány a izby sú klimatizované a vila má vlastné parkovisko. Štúdio apartmán číslo 1 (pre 2 osoby) Byt 22 m2 vo plocha na prízemí. V byte je klimatizované a skladá sa z obývacej izby s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vybavená kuchyňa bloku, satelitný TV a kúpeľňou (vaňa, WC). V prednej časti bytu terasu. Každé 3 dni meniť uteráky a posteľná bielizeň každých 7 dní. Záverečné upratanie bytu je zahrnutá v cene.

Recenzie

Zostal si tu?

Geta

Monday, August 30, 2010
Me and two family friends we had occupied two apartments and one rooms for two weeks this august. Wonderful locations, nice panorama view, new&charming house and garden. Family owner: Slaven, Leda and Thomas paid very much attentions to us ! They make our holidays better with an delicious welcome dinner and information &reservations at turistic trips. I hardly recommend this quiet and clean locations as best value for family!

Alex

Tuesday, September 29, 2009
Me and my wife with 2 little kids stayed at this house for 2 weeks this September. We occupied an appartment on the third floor. The place is fantastic - great view from the balcony, nice & tidy new house, very quiet. The hosts - Slaven, Leda and Tomas is also what makes your stay great. The complimentary dinner they treated us was the best meal we had in Croatia :-). The villa is 3 kms from the village center where the majority of restoraunts and shops are located. There is a promenade going along the coastline that offers fascinating sea views, so if you like us enjoy walking - not a big deal. Even with a stroller, we walked back and forth almost every day. But coming in a car is probably not a bad idea. There are also a couple of nice places to have a dinner within a few minute's walk from the appartment too. Overall, this place is great for families with small children. If you prefer a more vibrant place , you may want to go to Baska Voda or Makarska.
Cena na vyžiadanie
Minimálny pobyt je 1 Noc(í)
Slaven Tomaš
+385 91 567 29 23
Cena na vyžiadanie
Kontakt