Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Vila LA PERLA, Cavtat

Popis

Elegantná vila s bazénom s nádherným výhľadom na more. Villa La Perla sa nachádza na samotnom začiatku do starého mesta Cavtat. Krásny dom pokrytý s prírodným kameňom obklopený krásnou stredomorskou kvetinová záhrada. Užite si nádherný výhľad a západ slnka z terasy alebo balkóny na more, Cavtat, Staré mesto Dubrovník a zátoky Župa. UBYTOVANIE: Villa La Perla sa skladá z: - 2 spálne s manželskou posteľou / kúpeľňa / klimatizácie a výhľadom na more s balkónom - 2 spálne s manželskou posteľou / kúpeľňa / klimatizácie a do parku - 1 trojlôžková izba s kúpeľňou / vetranie systému / parku - Obývacia izba s digitálnou TV SAT, WIFI - Plne vybavená kuchyňa (sporák, rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, riad) ncombined s jedálňou s prístupom na veľkú terasu / výhľad na more - Terasa s grilom pred domom - Súkromná parkovacie miesta O Cavtat: Cavtat - starožitné Epidaurum v Jadranskom mori, je predchodca Dubrovníka. Táto stredoveká obec bola postavená na svahoch polostrove s dvomi malebnými zálivmi. Stavať po stáročia na zásadách slávneho Dubrovnik štýlu harmónia, to bolo nepretržite obohatený o materiálne a duchovné majetok v každom období svojej existencie. Všetky ubytovacie jednotky sú kompletne vybavené, vrátane uteráky, prestieradlá. Cena zahŕňa všetky náklady, ako je elektrina, voda a záverečné upratovanie, WIFI. Transfer z letiska môžu byť usporiadané v prípade potreby. Je tu možnosť prenájmu ďalší, ktorý je apartmán sa nachádza v spodnom poschodí a má vlastný vchod. Skladá sa z 1bedroom, kuchyňa s jedálňou vkusne kombinované, kúpeľňa so sprchovacím kútom a krásnou terasou smerom na more. Ďalšie vybavenie zahŕňa satelitný TV a klimatizácia. - Pre potvrdenie rezervácie zaplatiť zálohu vo výške 30% je požiadaný. VITAJTE NA Villa La Perla Cavtat, malá oáza v okolí Dubrovníka !!!

Recenzie

Zostal si tu?

Mick

Tuesday, October 4, 2016
We were a group of 5 couples looking for a villa with 5 Bedrooms & 5 Bathrooms in the Dubrovnik area. Came across Villa Perla in a place called Cavtat. This old fishing village now a hidden gem for tourists was just superb. We were even more surprised with the accommodation than we had hoped for. The photos as good as they are, does not quite do the Villa justice. Anita has an eye for detail & we had everything we needed. In 100 years you could not get tired of the views from the Balcony looking across to Dubrovnik. A supermarket 100mtrs away & the foreshore with many restaurants just waiting, only a short walk down hill. The walk back up hill will work off the desert that you should not have had. Anita also helped us out with a private island trip for 10 along with a private bus trip to Kotor. This saved us a lot of searching for the right trip. Would like to go to Cavtat every year but unfortunately we live in Australia. Thank you Anita

Diane

Wednesday, July 6, 2016
Our family group of 11 adults stayed in the delightful Villa Perla for 1 week, 29 May to 5 June 2016, for our daughter's wedding. The 'groom & bride to be' stayed in the Sunset Suite. We were all very happy with the accommodation. The kitchen, living area and balcony are spacious and tastefully decorated, with everything provided for self catering. All of the bedrooms are en suite and beautiful. The views from the balcony are stunning & we enjoyed several wonderful sunsets! The pool and patio are very pleasant; a lovely sunny area! The location is perfect with easy access to the town, where there are plenty of bars & restaurants. There is a short climb back to the property from the harbour. Cavtat is a beautiful centre with lovely walks around the headlands. This was our fourth visit and we intend to return soon. Many thanks to Anita who made us very welcome. She makes a perfect host and performed the wedding ceremony professionally & with good humour - perfect! I would certainly recommend Villa Perla to prospective visitors to Cavtat. Thank again Anita.

david

Friday, June 7, 2013
recently stopped here for a week for my sisters wedding. villa has recently been refurbed and is excellent. every room has a en-suite. living area is now open plan with large doors onto sun terrace. would deffinetly stay in again without hesitation!!
Cena na vyžiadanie
Minimálny pobyt je 3 Noc(í)
Anita Butrica
+385 91 524 6581
Cena na vyžiadanie
Kontakt