Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Apartmány HOUSE RACIC

Popis

DOM Račice Lapad Bay, Dubrovnik / Byty: MEDITERAN: 2 +2 osoby, 60 m² + 15 m² terasa, plne klimatizovaný Jadranu: 2 +1 osoby, 50 m² + 15 m² balkón, plne klimatizovaný LANTERNA: 2 +1 osoby , 50 m² + 7 m² balkón, plne klimatizované Račice HOUSE je atraktívny mediterian vila, rodina vlastnila, postavený v preslávené kamennej Brač. Nachádza sa tesne nad prímorskej promenáde v turistickej časti Dubrovníku Lapad. Unikátny nábreží umiestnenie v Lapad Bay je zaujímavá kombinácia veľké turistickej ponuky, rovnako ako oddelenie od automobilovej dopravy a hluku. Ideálne pre Zapoj sa slnko a more (5 metrov) a relaxačnú dovolenku. Vila je surraunded s mnohými tipical mediterian rastlín a stromov. Všetky naše apartmány sú veľmi dobrý štandard, zdobená v dreva a prírodných materiálov sa zaujímavou a unusuall tradičného námornej položky z histórie Dubrovníka. Terasy a balkóny sú s výhľadom na piesočnatej pláži na východe a na ostrovoch s otvoreným morom na západe. Apartmány s výhľadom na more v zátoke Lapad, a oni majú terasy s veľa slniečka po celý deň. Malé promenáda vedie 70 metrov na východnej strane na piesočné pláže s jednoduchým prístupom a krásna reštaurácia s morskými plodmi menu.On západnej strane promenáda vedie cez mnoho pokojné a zaujímavé skalné beachs pod lesom, s nádherným výhľadom na ostrovy a otvorené more. Lapad Bay je turistické časti Dubrovníka s restorants mnohými hotely a bary. Môžete navštíviť niektoré reštaurácie s ľahkým jedlom a pizza alebo rybie reštaurácie s dalmatínskej jedlo, všetko v okruhu 100 metrov. Na najbližšia pláž je veľmi zaujímavé, plážový bar s ľahkým hudby a má dobrý výber nápojov a kokteilov. Pre každodenné nákup Máte obchod s potravinami 100 metrov od domu a tam je supermarket s nízkymi cenami (200 metrov). Vila sa nachádza 2 km vzdušnej vzdialenosti od Starého mesta, ktoré je dobre spojené s taxi, autobusové a lodné linky, alebo 25 minút príjemnou prechádzkou. Pre viac informácií, návrh, fotografie, alebo rezervácie, kontaktujte nás.

Recenzie

Zostal si tu?

Pero

Friday, September 23, 2016
Fantasticna obitelj Racic. Fantasticna lokacija u prelepom Dubrovniku. Srdacno preporucujemo svima.

Anders Jacobsson

Monday, May 26, 2014
Only one rating. Awesome! A fantastic accommodation with a magnificent view of the ocean right on the housing edge. We were three couples who rented all three apartments, all with terraces. Perfect if you are several families, but still will have some privacy. The area is quiet, but with many good restaurants around. Do you prefer to cook your own food is a good supermarket nearby. Do you like to walk, it takes about half a time to the old town. We appreciated the environment "at home" after half a day in the crowded Old Town. The family Racic is wonderful, they are not there when you don´t need them, but they are there when you need them and they can help with almost anything. If you find a budget flight, a stay at Racic House will be cheaper than a charter trip. And much better! Highly recommended! Anders and Kerstin Sweden

Singleton

Thursday, April 5, 2012
Firstly as already mentioned the Racic family are very charming and helpful. We arrived very early as we were staying at a nearby hotel (1130) but none the less they let us in with no problem at all. Also on leaving for the airport at 1800 hrs we were again welcome to stay till our taxi arranged by the Racic family picked us up. The apartment we had (The Adriatic) was very good with wonderful views form the large balcony. The apartment is furnished traditionally but with a modern leather suite. The TV is mainly German channels but thankfully a few news channels if you needed to keep up with the world news! The position is the winner here being right on the beach - 2 minutes down a sea front walkway- so the views are obviously superb. There's also heating and aircon which was handy as we experienced both extremes of weather in just three days! Lapad itself has some nice little bars, a few on the beach itself and some down a nice modern roadway that heads to the bus stop route (200 mtrs away)to Gruz harbour and Dubrovnik old town. Fish retaurant is so close you can alost smell the fish (Casa) plus other mainly hotel restaurants within a few minutes walk- in particular the More hotel with a fab restaurant and cave bar which is simply stunning, the other direction we liked the Hotel Dubrovnik bar and food. Another very good eatery is the hotel just to the left The Kompas (try the home made noodles with beef tenderloin. Good large bed (pillows slightly hard) but the local beer Ozkusko helped that problem! Full size fridge, great shower. Would certainly recommend for the location alone but it's also very comfortable- so thank you Racic family. The old town, superb and certainly has prices to suit all budgets.
Cena na vyžiadanie
Marija Račić
+385 98 160 9620
Cena na vyžiadanie
Kontakt