Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Garsónka NEMO the King of the Beach, Dubrovnik, Lapad

Popis

Byt Nemo sa nachádza priamo na krásnej promenáde Uvala Lapad, 2 min chôdze od piesočnatej a kamienkovej pláže, krásne a veľmi atraktívnej časti Dubrovníka.  Dom a náš byt je novo postavená a ponúka všetko pohodlie, ktoré môže potrebovať stráviť veľmi príjemnú dovolenku. V pokojnom prostredí, s farebnými stredomorskej vegetácie, aby to pekné kúzlo. Parkovanie je možné na ulici pred naším domom a autobusová zastávka s pravidelným autobusovým spojením do Starého Mesta sa nachádza iba 10 metrov od hotela. Našim cieľom je ponúknuť vám najlepšie možné ubytovanie pri pobyte v Apartmán Nemo, aby Váš pobyt v Dubrovníku, ako príjemné je to možné. Pri pobyte v Apartmán sa Nemo môžete navštíviť Staré mesto Dubrovník a mnoho kamienkové a skalnaté pláže pozdĺž polostrova Lapad. Supermarkety, pošta, banka, pfarmacy, rôzne reštaurácie ponúkajú, detské ihrisko s zábavného parku, tenisový kurt, sú veľmi blízko a v dochádzkové vzdialenosti od bytu.

Recenzie

Zostal si tu?

Lily and Aksal

Sunday, August 19, 2018
We stayed in NEMO apartment for 3 nights. Location of this apartment is perfect. Close to the beach, restaurants, stores and close bus ride from to the old town Dubrovnik. The apartment was clean, and modernly furnish with nice balcony to enjoy your morning coffee. Our bed was very comfortable. Our host Mirjana was very helpful. She provided us with a lot of useful information and tips for our stay in Dubrovnik. We would definitely recommend this apartment to everyone. Lily

Andris

Saturday, September 10, 2016
Apartment Nemo is very close to everything, cafe’s, restaurants, the shop, the bus stop and the beach at 2-3 min walks. Very friendly owners Mirjana, fully equipped and clean apartment, decoration is nice and modern, comfortable bed and quiet there. Very important for this “hilly” area, we didn’t have to walk up to hill from beach to apartment!!! Thank you, Mirjana, if we go back to Dubrovnik, we will definitely stay here again!

Alena

Thursday, February 18, 2016
Apartment Nemo is amazing, clean, there is everything you need. The location is the best, 2 min from Lapad beach, near shops and a lot of restaurants and bars. The bus station to old town Dubrovnik is 5 minutes from apartment. The owner Mirjana is really nice and helpful. We will definitely stay again.