Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Bed&Breakfast ĆIMIĆ, Dubrovnik, Mlini

Popis

Ćimić izby sú umiestnené v Mlini, malé a kľudné dediny len 9 km od Dubrovníka a 10 km od Cavtat. Rôzne piesok, štrk a skryté skalnaté pláže, s príjemnou reštaurácií, bary a kaviarne nízku návštevnosť tohto ideálnou voľbou pre domáce, ktoré chcete cestovať s rodinou alebo priateľmi. V centre atrakcií, tu je niekoľko reštaurácií, kaviarní, obchodov a pošta a všetko, čo je v dochádzkové vzdialenosti od nášho ubytovania.  Lekársku starostlivosť, lekáreň a banka so sídlom v Silver, iba 10 minút chôdze od izby Ćimić. Mlini, pravidelné linky (autobusom a loďou), môžete navštíviť Dubrovník, Cavtat a Elafitské ostrovy tak často, ako budete chcieť. Výskumu, výlety do Cavtat, Dubrovnik, Dubrovnik farnosť, polostrov Pelješac a ďalšie zaujímavé miesta sú vhodné pre tých, ktorí prichádzajú autom, ostatné môžu prenajať auto agentúry v tejto oblasti. UBYTOVANIE: Ponúkame naši milí hostia 2 priestranné izby (kategória: 3 Hviezdičky ***, 22 m2) na prenájom. Jedna izba je možné ubytovať 2 osoby, ďalšie možné ubytovať 2 osoby s jednej prístelky. Izby sú plne vybavené a vkusne zariadené s krásnym výhľadom na more s balkónom. - Raňajky s miestne špeciality - 4 EUR na osobu - Pre pobyt na 7 dní alebo dlhšie zorganizovať nezabudnuteľné večera s miestnymi špecialitami zadarmo pre všetkých našich hostí - Transfer z / na letisko, prístavu alebo autobusovej stanice je možné.

Recenzie

Zostal si tu?

Barbara and Damian

Tuesday, May 31, 2016
We stayed for 10 days at Ivanka's house and we loved it! Ivanka is the best ever hostess, serving us delicious breakfast every day in their garden . Sunday breakfasts were fanstastic, with lavish table and home made cakes as well as fresh fruit from the garden. Ivanka and Kiko are a very friendy couple, always ready to give you some advice in order to make your stay a perfect one:). The Cimic house it's nice and cozy and the view is just like in the photos. Ivanka takes care about everything, changing towels , linen etc. Good value for your money if you like cozy accomodation and don't care if the hosts live in the same house. Definitely we would like to come back one day to Ivanka and Kiko :)

Magdolna és Lajos

Thursday, October 8, 2015
Felejthetetlen nyaralásban volt részünk szeptemberben Mliniben. Ivanka és Kiko Cimic a legszimpatikusabb házigazdák akikkel idáig az Adrián találkoztunk. Kedvesek, barátságosak, úgy fogadtak bennünket mint régi barátokat. A szépen berendezett szobában egy üveg bor és egy tál gyümölcs fogadott bennünket. Pazar a kilátás a balkonról a Mlini öbölre. A reggeli nagyon finom, bőséges, gyönyörüen tálalva. Mikor hűvösebb volt az idő, elláttak bennünket tanácsokkal, hol, miként tölthetjük a napot. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, reméljük máskor is alkalmunk lesz náluk nyaralni.

Minna

Thursday, June 5, 2014
We stayed for one week at Ivanka's house and we loved it!Kiko and Ivanka did everything to make us feel at home and the breakfast in their garden is delicious and a high light of the day. There is good bus connection to Dubrovnic and other places from Mlini. Don't get scared of the first impression when you arrive by the road. There are some houses in bad shape, but when you arrive up the steps to the Cimic house it's nice and cozy and the view is just like in the photos. Good value for your money if you like cozy accomodation and don't care if the hosts live in the same house. And if you're not afraid of lots of steps. I warmly recommend this place!
Od 13 - 18 Noc(í)
Minimálny pobyt je 3 Noc(í)
Ivanka Ćimić
+385 20 486 093
Od 13 - 18 Noc(í)
Kontakt