Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Garsónka MONIKA - HOUSE KIRIGIN, Dubrovnik, Ploče

Popis

Tento rodinný dom sa nachádza v pokojnom prostredí, Jakuba, Ploce oblasti. Ide len o 150 m po ulici od domu, nájdete jednu z najkrajších pláží v meste, s reštauráciou a kaviareň s barom. K dispozícii je parkovanie na ulici 100 m od domu, zdarma. Dom Kirigin je špeciálne vhodný pre rodiny s deťmi, je tu detské ihrisko v jednej z mnohých záhrad v okolí domu. Byt MONIKA - Tento krásny štúdio apartmán má jednu spálňu, kuchynku a kúpeľňu. V apartmáne je možné ubytovať 3 osoby. To je klimatizované, s TV / nastavenia a ďalšie vybavenie, ktoré môže potrebovať počas pobytu. V prednej časti je veľký tieň terasu, kde si hostia môžu vychutnať nádherný výhľad na more, ostrov Lokrum a Staré mesto Dubrovník. Chôdza na Staré Mesto je veľmi jednoduché, len 15 minút chôdze, žiadne schody. Transfer z letiska je možné zaistiť na vyžiadanie.

Recenzie

Zostal si tu?

David Kerry

Friday, June 25, 2010
This is an ideal location for an enjoyable stay in Dubrovnik, near enough to the town to get there easily, but away from the crowds. there is also a nice little beach within walking distance. The rooms are comfortable and the owner could not be more helpful. Thoroughly recommended.

Charlotte Herring

Wednesday, June 9, 2010
House Kirigin is lovely and in a beautiful location. There is wonderful views from the terrace over the sea. A short walk in one direction takes you to a lovely little beach and in the other dorection a 10-15 minute walk to the old town. We really enjoyed our stay and cant wait to go back again. Maja is a wonderful host and made us feel really welcome, we had a beer on arrival and cake one night on the week - it was delicious and i regret not asking for the recipe! I would recommend this to everyone!

Tara McHugh

Wednesday, June 9, 2010
House Kirigin has an excellent location and is extremely clean and well maintained. Maja was a fantastic host who was made us feel very welcome and catered for any requirements we had. Definetely recommend the apartments to any visitors.
Od 50 - 150 Noc(í)
Minimálny pobyt je 1 Noc(í)
Maja Kirigin
+385 91 518 03 78
Od 50 - 150 Noc(í)
Kontakt