Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Apartmány Apartman A & M, Krk, Njivice

Popis

Njivice na ostrove sú stará rybárska dedina s stáročnú tradíciu. Na dosah ruky je bohatá gastronomická ponuka kaviarní a reštaurácií pozdĺž pláže, ale pokojné a odľahlé zátoky pre odpočinkovú dovolenku. Ostrov Krk je vynikajúce spojenie s hlavnými dopravnými uzlami a diaľnic (40 km od rieky, 150 km od Ľubľany, 170 km od Záhrebu), a spája s pevninou mostom Krk. Na ostrove Krk je letisko Rijeka. Odo dňa, keď Njivice pohľad na ostrov Cres a Učka, za súmraku teraz krásny západ slnka v zálive Rijeky, na nočnej oblohe, s výnimkou zvijezdanog môžete teraz svetla nočný život Rijeka a Opatija. Náš apartmán pre dve sa nachádzajú v pokojnej ulici, v prízemí našich rodinných domčekov, je obklopený zeleňou. Ideálne pre pokojný odpočinok a relaxáciu po náročnom dni plávanie alebo večer. Ranná káva a raňajky a chutné večere pripravené v romantickom vonkajším krbom si môžete pochutnať na zelené stromy, tieni nášho staré duby, vôňa levandule a rozmarínu. Z prízemia, nie je výhľad na more, ale len tri minúty chôdze nás oddeľuje od krásnej Njivičke pobrežia. Pozdĺž pobrežia sú malé odľahlé zátoky s kamienkovými plážami. Milovníci piesočnatých pláží čakajú tri: KIAC, Rosulje a Sunset Lounge Bar pod slamou slnečníkmi. Hneď vedľa pláže, s výhľadom na promenádu ​​pozdĺž pobrežia je les k odpočinku v tieni. Len 15 minút chôdze pozdĺž mora, a tu sme v stredu Njivice. Okrem bohatej gastronomickej ponuky a tam je veľký supermarket, ovocie obchod, banka, lekáreň, pošta a ordinácii lekára. Promenáda pozdĺž mora, v tieni, je vhodná pre pešiu turistiku, cykloturistiku, inline korčuľovanie tiež. Pre tých aktívnejšiu na dostupnosti a športy (jet-ski, trúbka, padák), požičovňa lodí a lodiek, a zábavný park s trampolínou, mini-golf a tenisové kurty. Sklon cesty si môžete prejsť až do susednej Malinska (4 km). Vo večerných hodinách sa na mladšie hostí a tí, ktorí chcú dobrú zábavu v kokteilovom bare odporúčaní diskotéka Crossroad, iba 5 minút chôdze pozdĺž hlavnej ostrovnej ceste. Príďte a užite si!

Recenzie

Zostal si tu?

Dimitri & Svetlana Shuvalov

Monday, August 11, 2014
It is an ideal place for couples who seek a quiet and relaxing place. The house is well placed in the shade of greenery, yet it is within a two-minute walk from the beach, which is well-kept. Though the place is very calm, all the local attractions are within a walking distance. Besides it is a perfect place for joggers and cyclists. The apartment is freshly renovated and is very cosy.It is cool and comfortable even in the hottest hours.The kitchen is well-equipped. The hosts are really very friendly and helpful. We would like to thank the family Mesarić Bačić for perfect rest and cordial atmosphere.

Marija Mirovic

Saturday, August 9, 2014
Lepota i sredjenost obale, ljubaznost i toplina ljudi, dobra infrastruktura i putevi su nesto sto je nama bilo poznato vec od ranije, i sto je uticalo da pozelimo da letujemo tu. Apartman A&M nudi prijatan i udoban smestaj, uz vrlo diskretno drustvo kulturnih, ljubaznih i predusretljivih domacina. Posebnu car ovog smestaja cini prelepo osenceno dvoriste, koje nudi mir i spokoj u hladovini listopadnog i cetinarskog drveca. Na prelepe plaze se stize za nekoliko minuta, a za one koji vole setnje, nema boljeg izbora...Mislim da znamo gde cemo iduceg leta na odmor. Puno pozdrava porodici Mesaric-Bacic i miloj pudlici Bubiju!

Goran

Wednesday, April 28, 2010
Jako ljubazni domaćini, ugodna atmosfera, velika terasa za boravak preko dana, parking u dvorištu, samo minutu hoda od plaže, dolazit ćemo opet, sve pohvale.
Od 46 - 60 Noc(í)
Minimálny pobyt je 7 Noc(í)
Melita Mesarić Bačić
+385 91 4020 200
Od 46 - 60 Noc(í)
Kontakt