Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Izby VILLA FALCON, Podaca

Popis

Villa Falcon sa nachádza na pláži v pokojnej obci ideálne pre relaxačnú dovolenku v pokoji a pohode. Vila má celkom 8 dvojlôžkových, 2 trojlôžkové izby a 1 apartmán. Na každom poschodí je malá kuchynka pre hostí v izbách. Byt sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, obývacia izba, ktorý sa nachádza na rohu razvačenje posedenie a TV / SAT, kuchyňa a kúpeľňa. Byt má veľkú terasu a všetky izby majú výhľad na more. V prednej časti vily je parkovisko pre hostí. Poskytuje nezabudnuteľný zážitok plávanie v bazéne s výhľadom na more. Cena zahŕňa kotvisko a boravišnja dane.

Recenzie

Zostal si tu?

Maria

Wednesday, September 16, 2015
Gościliśmy rodzinnie i z przyjaciółmi w villi Falcon na przełomie sierpnia i września 2015. Cenowo nieźle, koszt odpowiada wartości oferty, a jest to bardzo dobre położenie względem jadranki (zero problemów w parkowaniem itd.) Położenie idealne - przy plaży i z czystym, zadbanym basenem, z małym ogródkiem oliwnym przy basenie. Wygoda i spokój, kameralnie. Kuchenki małe i wspólne, wyposażone przyzwoicie. Jest grill i duży taras, a ludzi nie za dużo, więc da się coś spokojnie upichcić. Pani Zdravka, która pracuje sezonowo jako gospodyni tego domu, zajmuje się wszystkim perfekcyjnie - od rezerwacji, informowania, częstowania spragnionych po podróży turystów wodą z sokiem itd., po pranie, prasowanie sprzątanie, dbanie o basen itd. A na koniec żegna gości uśmiechem i podarunkiem w postaci podsuszonych fig na drogę. Jest bardzo sympatyczną, komunikatywną i pracowitą kobietą i w dużej mierze stanowi o sile tego miejsca. Bravo, Zdravka:)

behireta

Friday, July 10, 2015
Više puta sam boravila u apartmanima Falcon.Sve pohvale od čistoće,do usluge,ljubaznosti a sama vila,pozicija,plaža i ostalo je zaista u vrhu s ocjenom

Peter Korman

Sunday, January 25, 2015
Ešte raz ďakujeme za prežitie krásnej a kľudnej dovolenky u vás na Falcone ,je to raj pre deti a dospelích.Dostupné a kľudné miesto na prežitie kľudnej a bezpečnej dovolenky pre pre deti dospelích a seniorov .Majitelia vili vytvárajú príjemné a čisté prostredie na ideálnu dovolenku a relax hneď pri mori a pláže .Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na stretnutie u vás. Kormanovci z Bratislavi.
Cena na vyžiadanie
Minimálny pobyt je 3 Noc(í)
Lidija Sokol
+385 98 82 88 64
Cena na vyžiadanie
Kontakt