Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Apartmány PRI KOKOLU, Bled

Popis

Dom sa nachádza v starom centre dediny Bled. Je určený výhradne pre vysielanie a apartmajev.Goste izby, ktoré zostanú u nás dlhšie ako päť dní, budeme jazdiť zadarmo v kočiari a Bled (30 min) Vedľa domu je dom, kde žiadna iná zvieratá, ako sú lastovičky. V blízkosti domu je krásny štadión a ihrisko pre deti.  V dome sú tri byty. Prvá osoba na rozšírenie rozsahu dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa a terasa. Druhý z troch ľudí, s dvoma spálňami, kuchyňa, kúpeľňa. Tri až šesť osôb má kuchyňa, kúpeľňa a dve spálne spojené. Hotel ponúka bezplatné parkovanie pred domom pod strechou alebo parkovanie podľa dohody. Bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu v celej budove, každý byt je pripojený priamo na kábli. To je tiež vo všetkých apartmánoch káblovej televízie.

Recenzie

Zostal si tu?

Dana

Saturday, August 4, 2018
Ubytovanie čisté, kusok od jazera,dobrá poloha,ale v prvom rade by som chcela pochvalit pani MOJCU.S takou ochotnou a priateľskou domácou som sa ešte nestretla. Ak chcete navštíviť Bled a jeho nadherné okolie, toto ubytovanie vrelo doporučujem.

danijela i goran obradovic

Tuesday, May 12, 2015
Zaista savrsen smestaj, prelep, udoban cist i veoma prostran apartman.Na izuzetno dobroj lokaciji, u gradu ali u mirnom delu. Velika prednost je privatan parking uz samu kucu sto u Bledu pretstavlja pravu dragocenost jer se parking obavezno svuda placa. Gdja Mojca je divan domacin, srdacna, ljubazna, usluzna.A krempite za srecan put nikada necemo zaboraviti! Bilo nam je kao kod kuce!Svakako doci cemo opet!
Od 15 - 25 Noc(í)
Minimálny pobyt je 1 Noc(í)
Stane Zalar
+386 (0)31 581 988
Od 15 - 25 Noc(í)
Kontakt