Objavte ubytovanie v Chorvátsku, Čiernej Hore a Slovinsku

Apartmány Hiške slovenske Istre, Koper

Popis

Truska Obec sa nachádza v centre slovinskej Istrie, iba 15 minút jazdy od centra Koper. Mimo obce je rodinné ubytovacie zariadenie Kozlović, kde ponúka izby a apartmány, rovnako ako kulinárske špeciality poradí. Lokalita je pokojná, s krásnou prírodou a krásnym výhľadom na more a krajiny. Prostredie je ideálne pre tých, ktorí hľadajú oddych a výstavbu novej sily, ale chcete zostať v centre udalostí slovinského pobrežia, kde je rozšírená po celej stredomorské podnebie úctivý. Okrem svieži a nádherné, že ťa vidím na návšteve u nás Vám ponúkame dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby a apartmány pre tri osoby (vlastná kúpeľňa a kuchyňa) vzduchu. Ak si budete priať, môžete si pripraviť raňajky po predchádzajúcej dohode ponúkajúce obedy a večere. Užívatelia z izieb je plne vybavená kuchyňa a terasu s grilom. Môžeme tiež pomôcť pri organizovaní aktívnej dovolenky a ponúka zázemie pre semináre a stretnutia. V okolí sú chodníky vhodné pre cyklistov. Camino vás prevedie lúkami a lesmi v blízkosti potoka a je plná sviežosti. S cieľom lepšie pochopiť kultúru vína, môžete navštíviť neďaleké farmy, ktoré patria do Wine Road Istria. Okrem toho, terasa, ktorá nabáda poležavanju a vyhrievať sa v klubovni, relaxovať s biliardom, stolný futbal, šípky alebo hrať "hru Briscola" s miestnymi obyvateľmi. Ponúkame tiež počítač s bezplatným pripojením na internet. V letných mesiacoch sa konajú po všetkých okolitých dedín, tradičné dovolenku - Sagra, kde môžete spoznať zvyky a obyčaje Ištrijanov koreňov a ochutnať typické jedlá. Najmä je potrebné poznamenať, že v mesiaci máji v Marezige susednej obci, tradičná výstava Refosco, ktoré oceniť najlepšie vína a ktorý sa vykonáva u cvičisko roľníckeho života Ištrijanov koná. Medzitým, v júni, kedy zase všetkých priaznivcov jazzu, big bandy na festivale MareziJazz.

Recenzie

Zostal si tu?

Jerzy Skulimowski

Saturday, August 18, 2012
Polecam ! Znakomite miejsce w Słoweńskiej Istrii.Przystępne ceny za nocleg. Blisko do Kopru,Piranu itp.Bardzo mili gospodarze. Doradzą, pomogą.Jeśli ktoś szuka cichego lokum z dala od miejskiego gwaru i z boku kurortów to jest właśnie to.Pani Mateja Hrvatin Kozlovic zajmuje się też produkcją oliwy z oliwek.Do kupienia na miejscu.Super jakość.

Andrea Švancárová

Friday, August 5, 2011
V tomto zariadení sme boli ubytovaní 10 dní,mali sme krásnu izbu s balkónom a výhľadom na more.Cítili sme sa tu výborne a to aj vďaka úžasným hostiteľom ako Kozlovičovci nepochybne sú.Majiteľka Tejka je milá,priateľská,vždy ochotná pomôcť a poradiť.Preto toto zariadenie 100% odporúčam navštíviť!!!! O rok sa tam už tešíme.S takýmito úžasnými ľuďmi sme sa ešte nestretli...
Od 20 - 25 Noc(í)
Minimálny pobyt je 1 Noc(í)
Mateja Hrvatin Kozlovič
+386 41 248 964
Od 20 - 25 Noc(í)
Kontakt